در طی سالهای طولانی به نحوه ی ارتقای دانش همه مردم به خصوص مردم شرافت مدار ایران مطالعه و تحقیق و بررسی کرده ام .در نتیجه ی تمام این مشقت هایی که برای به دست اوردن مطالب انگیزشی برای رشد شخصیتی افراد مشاهده کردم فقط یک مورد مهم وجود داشت مطالعه مستمر و مداوم کتب تمام سخنرانان و مدیران از سراسر دنیا مطرح میشد. اما مردمان سرزمینم مداوم در حال کار و تحصیل برای تهیه ی مایحتاج زندگی شان بودند و فرصت مطالعه کماکان از انها صلب میشد. سوال این بود چه ایده ای به این نیاز بهترین پاسخ را میدهد . بله پس از مدتی ایده ارائه ی کتاب های ویدیویی انگیزشی و رشد شخصیتی را در کشور عزیزم ایران افتتاح کردم . و از خداوند منان سبب این لطف و عنایت سپاسگذارم.

الیاس نیک صفت اولین بنیانگذار کتاب های ویدیویی انگیزشی و موفقیت در کشور

از ورق زدن کتاب الکترونیکی زیر لذت ببرید

ویدیو های پر بازدید این ماه

کتاب جامع ویدیویی "اثر مرکب" نوشته دارن هاردی

×
دهنیت مایکرویوی

کتاب جامع ویدیویی "اثر مرکب" نوشته دارن هاردی

×
سال نو

کتاب جامع ویدیویی "اثر مرکب" نوشته دارن هاردی

×
اثر موجی

کتاب جامع ویدیویی "اثر مرکب" نوشته دارن هاردی

×
داستان سه دوست
رضایت برخی از مخاطبین
نظر کسانی که ویدیوهای اثر مرکب را مشاهده کرده اند
ویدیوی ذهن مایکرویوی عالی بود . من واقعا دارم به اشتباهاتی که سال های طولانی انجام میدادم پی میبرم . امیدوارم تا اخر کتاب بتونم روند اثر مرکب رو اجرا کنم و نتیجه ی عالی توی زندگیم بگیرم.
سامان میری
فروشنده
سلام جناب نیک صفت من یک دنیا لذت بر دم از فایل های اموزشی اثر مرکب خیلی عالی بودن و تاثیر گذاشتن همین چند فایل اولی که دارم میبینم رو هم تو رفتارهای خودم و هم همسرم دارم میبینم .
علی نظری
طراح
سلام و عرض ادب کارتون عالی بود اقای نیک صفت این بهترین فیلم اموزشی انگیزشی بود که تا الان دیدم .من ورژش کردن رو طبق روش شما شروع کردم و تا الان نتیجه عالی گرفتم . خیلی خیلی ممنونم
مونا راد
کارمند

با عضویت در خبرنامه ی ما جدیدترین ویدیوهای رایگان را دریافت کنید

جدیدترین پست های پیج اینستاگرام من

[instagram-feed num=4 cols=4 showfollow=true showheader=true]

درباره من

الیاس نیک صفت هستم با ارائه ی کتاب جامع ویدئویی اثر مرکب نوشته دارن هاردی که کمک شایانی به زندگی شخصی خودم کرده و با افتخار این کتاب جذاب و اموزنده رو به صورت کتاب دیجیتالی ویدیویی و صوتی تبدیل کردم و در اختیار تمام کسانی که به پیشرفت و رشد شخصی اهمیت میدن قرار میدم.

به روز باشید جدیدترین کتاب های ویدیویی را دنبال کنید...

ایمیلتو وارد کن بهترین کتاب ها رو دریافت کن

Elyas Niksefat

Elyas Niksefat | الیاس نیک صفت
Logo