پکیج کتاب ویدیویی اثر مرکب از دارن هاردی

دارن هاردی کیست ؟ و اثر مرکب چه تاثیری در زندگی ما دارد؟؟

تغییر در سبک زندگی سبب چه اتفاقاتی در میزان درامد و رشد شخصیتی میشود؟

ممکن است یک کتاب در رفتار و شخصیت و شغل و مهارتم معجزه کند؟

آیا انسان های خوش شانس موفق تر هستند یا انسان های پرتلاش؟

هوشمندانه کار کردن بهتر است یا سخت کار کردن ؟؟

دارن هاردی نویسنده آمریکایی و سخنران، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است.هاردی نویسنده نسخه‌های پر فروش نیویورک تایمز است.

هاردی اولین تجارت خود را در ۱۸ سالگی آغاز کرد. در ماه سپتامبر 2007او ناشر مجله و مدیای موفقیت شد. در دسامبر ۲۰۱۵ هاردی اعلام کرد به دنبال فرصت‌های جدید مجله موفقیت را ترک کرده‌است.

در سال ۲۰۱۰ هاردی اثر مرکب را نوشت. کتابی که در مورد تأثیر تصمیم‌گیری‌های روزمره بر موفقیت است و شامل یک دوره راهنمای کاربردی برای دستیابی به اهداف می‌باشد. در سال ۲۰۱۵ وی کتاب ترن هوایی کارآفرینی را نوشت که به تشریح چالش‌های مالکیت کسب و کار برای کارآفرینان می‌پردازد.

حرف های زیادی درباره میزان ثروت دارن هاردی زده می شود، حتی عده ای میزان ثروت دارن هاردی را حدود ۵ میلیون دلار می دانند.

اما طبق ادعای سایت فوربس ارزش خالص دارایی دارن هاردی تقریبا ۹۲ میلیون دلار است و او تقریبا سالانه بین یک تا ۵ میلیون دلار درآمد دارد.

ویدیو های وی در یوتیوب و همچنین رسانه های اجتماعی دارای هزاران بار در روز نمایش داده میشوند که خود منبع درآمد فراوانی برای او به ارمغان می آورد.

نگاه کن دارن، اگر خودت را تحت فشار قرار ندهی و توانایی کنونیت و افزایش ندی نمیتونی رشد کنی. تو باید سقوط کنی تا بهتر بشی. افتادن بخشی از پیشرفت است

در طول رشدم این جمله را بارها و بارها از پدرم شنیدم.

در دیوار گاراژ خونه ما  با حروف بزرگ بلوک سیاه رنگ شده بود:

نا برده رنج گنج میسر نمیشود. من بسیاری از موفقیت هایم را به این نوع دید پدر مدیون هستم

 تا حالا در مرکز صنعت موفقیت بوده ام.

من در حال حاضر سه شبکه تلویزیونی مختلف در این صنعت رهبری کرده ام و تقریبا یک دهه را به عنوان ناشر و سردبیر مجله SUCCESS گذرانده ام.

این سیستم های محرمانه به من دسترسی بی سابقه ای برای مطالعه، مصاحبه، صرف وقت و انتشار داستان های موفق ترین افراد در این سیاره داده است.

دستاوردهای باور نکردنی مانند ریچارد برانسون، استیو جابز، الون ماسک، جف بیسوس، مارک زاکربرگ، هوارد شولتز، استیو وین، جک ولش و بسیاری دیگر.

بدون شک با وجود سن کم، دارن هاردی یکی از تاثیر گذارترین افراد بر زندگی میلیون ها نفر در سراسر جهان بوده است که امیدواریم به این راه با قدرت بسیار ادامه دهد.

آیا تا به حال به موفقیت فکر کردی
آیا برای زمان خود ارزش قائلی
میخوای عمیق ترین رازهای اثر مرکب و درک کنی
بله موفقیت از آن توست
در کمترین زمان ممکن با تصاویر خارق العاده از هر داستان اثر مرکب به همراه دفترچه تامین و ۴ سمینار پرفروش دارن هاردی همه و همه در کتاب جامع ویدیوی اثر مرکب جمع شدند تا موفقیت در هر زمینه را برای تو معنا کنند.

و اما چرا کتاب ویدیویی ؟؟

 مزایا :
1- سرعت عمل مخاطب در مرور کتاب از نظر :
• یادگیری
• زمان مرور
• اجرای قوانین نکات کتاب
2- سهولت در یادگیری
3- عدم فراموشی کتاب چون ۷۰ درصد افراد دنیا بستری ۲۰ درصد سمعی و ۱۰

سوال : چرا میزان مطالعه در ایران رو به کاهش است؟؟

مهم ترین مشکلات :

1-آیا از بدون عکس بودن و یکنواختی کتاب ها خسته شدی
2-حوصله یا وقت خوندن این همه کلمه و نکات پشت سرهم رو نداری
3-فهم بعضی از کتابها برات سخته
4-موقع کتاب خوندن خوابت میگیره
5-تمام کردن یک کتاب خیلی طول میکشه
6-کتاب‌ها رو ناقص رها می کنی
7-چند تا کتاب نا تموم داری

پاسخ : محتوای متنی و خسته کننده

ولی وقتی کتاب به صورت فیلم درمیاد هم چشم و هم گوش و هم ذهن شما هر سه درگیره و تنوع صدا و تصاویر و تصویرسازی ها باعث میشه خسته نشین و دقیقا مثل دیدن یک فیلم ازش لذت ببرین.
علاوه بر این داشتن خلاصه کتاب توی این پکیجه یعنی اگه بخوایین دوباره کتاب براتون یاد آوری بشه لازم نیست دوباره کل فیلم رو از اول نگاه کنین با دیدن خلاصه کتاب تمام مطالب توی ذهنتون مرور میشه و یاد اوری میشه.
و‌حتی یه پوستر از تمامی تیترهای کتاب هست که میتونین با دیدنش دوباره کل اطلاعات رو خیلی سریع به یاد بیارید. و این باعث میشه تمام نکات کتاب خیلی خوب و واضح توی ذهنتون بدون صرف زمان زیاد حک بشه.
جمع آوری سمینارهایی که آقای دارن هاردی داشتن به طور مختصر و مفید توی این پکیج اومده و شما لازم نیست زمان صرف شنیدن کل سمینارها کنین یا دنبالشون بگردید تمام اطلاعات مفیدش جمع بندی شده
مهمتر از همه فایل صوتی کتاب هست که زمانی که شما بیرون هستید یا توی ماشین هستید یا پیاده روی میرید یا توی خونه کار خونه میکنید میتونین همزمان گوش بدید‌
و همچنین داشتن دفترچه تمرینات کتاب هست که مهمترین بهش کتاب! ست چون باید طبق چیزهایی که شنیدید شروع کنید عمل کردن و این دفترچه اماده در اختیارتون هست با نمونه ای مثالها و فیلم اون که توضیح میده تمرینات رو چجوری دقیق انحام بدید.
این روش دیدن فیلم به جای خوندن خود کتاب باعث خلاقیت و انگیزه و انرژی توی وجود شما میشه و باعث میشه مصمم تر تمرینات رو انجام بدین و بهترین نتیجه رو توی زندگیتون بوجود بیارید

همچنین یک ماه مشاوره رایگان داره که اگه جایی از انجام کتاب به مشکل خوردین یا سوالی براتون از دیدن فیلم و مشکلاتتون پیش اومد با تماس میتونین مشکل رو حل کنین و پر قدرت تر به ادامه بقیه دستور العملهای کتاب بپردازید.
از نظر حجمی هم اگر کمبود فضا در منزلتون دارید این پکیج حجمی نداره و میتونین توی سیستمتون ذخیره اش کنین و برای همیشه اون رو داشته باشید

راه حل : کتاب ویدیویی


1–محتوای کتاب خلاصه است + این کار به زمان شما احترام می گذارد + دیگه نیازی نیز روزهای زیادی را صرف مطالعه کتاب کنیم در کمترین زمان ممکن میتونی همه اطلاعات کتاب متوجه بشیم

2_این کتاب تصویری هست:
۷۰ درصد بستری دوست دارن کلمات کتاب را به صورت تصویر ببینند
۲۰ درصد سمیعی دوست دارند صدای کتاب را بشنوند
۱۰ درصد لمسی دوست دارند که کتاب را حس کنند
این مجموعه تمامی ویژگی‌ها را دارد

3_ کتاب دارای فایل صوتی هست تا بتونید در ماشین یا مترو و اتوبوس و گوش کنیم برایان تریسی میگه ماشین خود را به دانشگاه خود تبدیل کن
4_ کتاب دارای دفترچه تامین هست تا بتونی قواعد اونو اجرا کنی و سریع‌تر به اهداف برسی
5_کتاب دارای نیک بوک است تا بتونی همه کتاب را فقط در ۴۰ دقیقه مرور کنی
پکیج شامل چهار سخنرانی در نهادی است تا بتونیم بیشتر با تفکرات این مرد آشنا بشی
6_پکیج شامل نقشه ذهنی هست تا بتوان روی دیوار خونه بچسبونی تا هر روز مطالب این کتاب رو یادت بمونه و اجراشون کنی
7_پکیج شامل یک ماه پشتیبانی رایگان هست تا بتونی اطلاعات کتاب را به خوبی پیاده سازی کنی

محتوای این کتاب

محتوای ویدیویی
ویدیو 99%
محتوای تصویری
تصاویر کتاب 96%
محتوای صوتی
پادکست 100%

نظر یکی از مخاطبین :

 کتاب خوندن واقعا خسته کننده است چون تنوعی توش نیست صفحه سفیده و کلمات زمان زیادی نمیشه پشت سر هم کتاب خوند چون چشم خسته میشه و آدم خوابش میگیره و توی زمان استراحت کردن برای شروع ادامه کتاب ممکنه سرگرم کار روزانه و درگیری های کار روزانه بشیم و این فاصله افتادنه ممکنه باعث بشه دیگه علاقه ایی به ادامه دادن بقیه کتاب نداشته باشیم هرچند عزممون رو جزم کرده بودیم که اون کتاب رو تا اخر بخونیم. معمولا بعد از سی صفحه کتاب خوندن بقیه کتاب ناخونده رها میشه مزیت این پکیج . توی کتاب خوندن چشم شما درگیره و ذهنتون که داری بعضی قسمت ها رو تصویرسازی میکنه

درباره من

الیاس نیک صفت هستم با ارائه ی کتاب جامع ویدئویی اثر مرکب نوشته دارن هاردی که کمک شایانی به زندگی شخصی خودم کرده و با افتخار این کتاب جذاب و اموزنده رو به صورت کتاب دیجیتالی ویدیویی و صوتی تبدیل کردم و در اختیار تمام کسانی که به پیشرفت و رشد شخصی اهمیت میدن قرار میدم.

به روز باشید جدیدترین کتاب های ویدیویی را دنبال کنید...

ایمیلتو وارد کن بهترین کتاب ها رو دریافت کن

Elyas Niksefat

Elyas Niksefat | الیاس نیک صفت
Logo